.

Бренд нови ac адаптер 120 W Напојување.Осветлување.AC / DC Адаптер со OVP, OCP, SCP Заштита.Ги поддржува меѓународн�
Компатибилен Модел : Samsung HDTV TV LCD LED Плазма DLP 22" 32" UN32 J UN22 H J4000 J4500 J400 D J5003 J5205 J525 D Серија : UN32 J5003 AF UN32 J5003 AFXZA UN32
0 AR RB123 20082009 3.Лесно да се земе било кадеВисока ефикасност и ниска потрошувачка на енергија, ниска темпер
DEN 840.00
Производот е достапен
Најголемиот Дел Од Пакување.NEC 13.5 v DC 2.6 на MCBA12 35.1 w AC Адаптер MCBA12 136244911001 MC / BA12 30 дневна гаранција.NEC 13.5 v DC 2.6
DEN 865.20
Производот е достапен
24 V DC на 300 мр.Receptacle планината.Барел тип на врски.Произведено во Кина Bogen напојување 24 V 24 V DC излез @ 300m A Ди�
Напојување..Специјалност,Услуга,Задоволување!.Сите производи се целосно тестирани ОЕМ противвредност,
DEN 359.76
Производот е достапен
АП.06501.014 Kompatibel мит : Acer Стремат 3935 Acer се Стремат 5235 Acer се Стремат 5335 Acer се Стремат 5335 ZAcer се Стремат 5530 Acer
Излезен Напон : 24 V.Прибл.Wattage : 221 W.Механички Форма : Метал.Гаранција : 3 Години Гаранција.Карактеристики : 3
Оваа 12 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со APD DA36 J12 ПСУ дел.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕид моќ шт
Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�
Компатибилен со : Mama Roo Вметнете Кадифен Младата Кенгура Напојување ПСУ.Текст : 100 V 240 V во светот.Бренд Но
9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу
Нови ОЕМ Black Berry Континентална Европа Адаптер Prong.Модел # ASY03746002 Нови ОЕМ Black Berry Континентална Европа Адап
9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
Замена само, НЕ е Оригинална, но 100% Компатибилен Сосема Нов Висок Квалитет Адаптер за Напојување.Ве моли
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година гаранција за услугите 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Влезен Напон AC 100240 V, 50 / 60 Hz.Излез DC 5 V 2 A Макс(Одговара на тековната 2000m A и подолу ).Конектор Големина 3.5 m
DEN 526.80
Производот е достапен
Нови AC Адаптер за Следење.Ги поддржува меѓународните напони.Тешки моќ кабел.Една година гаранција.AC / DC �
5 ГОДИНА БЕСПЛАТЕН ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА 3ТО ЛИЦЕ НЕ ОЕМ ДЕЛОВИ.СЕРТИФИКАТ : УЛ,ROHS.Не Содржи : Алкална / Никел
30 Дена Гаранција За Враќање На Парите 24 Месеци Размена.Без Прашања Праша.Влез : 100240 V 5060 Hz Излез : 5 V 4АКон�
3 50 / 60 Hz (за светот употреба).Строги упатства за компатибилност и стандарди за усогласеност за животна ср
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Pwr ON производи тестирани од страна на производителот за да се со
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
AC адаптер за фитнес опрема 79Инчен долго heavey должност кабел AC адаптер за фитнес опрема ги Поддржува меѓ�
Компатибилен со : Powerstroke ЈАМАХА притисок за миење 3100 psi 2.4 GPM САМО.Бренд Нови, Квалитетни и Брзи Автомобили
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �
5 mm Телефонски Приклучок Совет).CA014034 CO10472 КО 10472 СПА41901 C010472 SA9500 CX261 XEP80 SX212 9 VDC 500m A 1 A; Doran Скала Inc DS4050 Дигита�
Актуелни : 30 кола *2А.Напон : 240 VAC / DC.Работна Брзина : 0~300rpm.Работна Температура : 20°C~+60°C; IP54 На ЗЗК1 C3002 лизга
DEN 7967.76
Производот е достапен
Нови.На ADTRAN MX2800 серија вклучува М13 и STS1 мултиплексери кои ги задоволат строгите превозникот класа барањ
Компатибилен со : KORG PA588 Професионални 88Копче Arranger Тастатура.Текст : 100 V 240 V во светот.Бренд Нови, Високо �