.

[Светла] 5мм LED сијалица, Црвени, Сини Менување на БиБоја на Светлина, Јасна леќа, 10 парчиња во вкупно [Ста�
[Светла] 3мм LED сијалица, Жолто Трепкачко Светло, Јасно леќа, 5 парчиња во вкупно [Стабилна] Едноставно се
Име На Производ : Емитуваат Диоди;Материјал : Метал, Пластика.Напон : 2.53 V;Емитира светла Боја : Зелена, Жол
LED PAR56 36 W 4100lm супер светло го замени 500w оригинални халоген / блескаво par56 сијалица 27003000k топло бела светли�
Моќност : 10 W / 20 W / 30 W / 40 W / 50 W.Боја : Кул Бело 6000 K / Топло Бела 3000 K / Природна Бела 4000 K.Големина : 19*19 MM=0.75*0.75 ин
Може да се користи за тавани, апарати за домаќинство светлина тела, вдлабнати може да осветлување или пе
Она што е во Кутијата; Секој комплет содржи 3 Philips Боја Бела и Боја на пошироката околина A19 60 W LED Smart свети�
♛ ?Лесно да се Замени и инсталација, Стандард E27 завртка база, големина : 98x322mm / 3.Спецификација : Стил : Modern
6 pack,BA15s 1156 LED сијалица е совршена замена за вашиот традиционалните халоген светилки.Ниска потрошувачка �
HQRP® Пакување од 2 LED Светилки плус HQRP® Увеселителен парк;.База : 7 / 16" (E12) База; Лумен : 300350;.Работен Напон : AC
По видливоста е вклучена за некој период на време, тоа ќе стане жешко, што е нормално.Нашата светилка е м�
Заштеда на енергија од 45% од 20 w до 11 watts со 1210 lumens излез 6000 Kelvin Дневното светло изглед.Долг животен век на
МОБ Мека Бела LED Вредност Пакет Содржи 16 СитеСтакло LED Светилки.Класичен Облик A19 Го заменува 60 W Светилки
НАЈСВЕТЛИОТ ви Даваат 450 lumens на јасни, квалитет осветлување која е совршен за секој атмосфера и поефика�
Висока осветленост, ниско ниво на топлина.360 степени зрак 100% сосема нов и висок квалитет.Безбедноста, до�
Топло бела.??Заштеда на енергија.??3 W=30 W,5 W=50 W,7 W=70 W,9 W=90 W,12 W=120 W,15 W=150 W??БОЈА ТЕМПЕРАТУРА : кул бело 6500 K,топло б
Затемнување опсег : 10%100% .Влезен Напон : 120 V Спецификација.Подобрување на енергетската ефикасност може д�
Долг животен век : Нашата S14 LED светилки се изградени да трае 5 пати повеќе од блескаво светилки.Нашите св�
Specification Material : соларен панел + домашно МИЛЕНИЧЕ тело материјал Фотонапонски панел спецификации : 14 * 23.Дал
КЛАСИЧЕН ГРОЗДОБЕР СТИЛ Килибар гроздобер стил сијалица додава шарм и карактер на вашиот décor.ЗАЧУВАЈ 90
со Нашите E27 Светилки, се што е во Вашиот Дом, Ќе ја Задржи Својата Оригинална Боја.100% Задоволството на : 4
????НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ : Soulight вредност пакет од 4 1 W ноќ светлина замена светилки, е најдобра вредност што ќ�
【Уникатен Ретро Стил】 Овие гроздобер led сијалица додаде староtimey се чувствуваат на Lumiled дизајн со модер
Спецификација : Предмет Тип : Соларна Коло Board Material : Стаклени Влакна+ABSWeight : Прибл Соларни интегрирани ул�
Не само што може тоа го осветлуваат фрижидер или замрзнувач, но исто така може да се направи осветлени х�
Филамент дизајн обезбедува изгледаат и се чувствуваат на гроздобер блескаво светилки, идеален за употр
Обезбедува околу 800 lumens на светлината, имаат голема моќ ефикасност.000 часа, те Спаси проблеми често се за�
Тие ќе се вклучи автоматски кога сонцето оди надолу(brightness30 лукс), нема да се пречи од страна на заборавај
НАДГРАДБА НА LED Лесно да се надополни вашиот стар блескаво светилки со енергетски ефикасни LED технологи
Квалитетот на производот е добар.Ние сме професионални Електронски Компоненти и модул производителот.�
Главно се користи за декорација цели, убаво дизајниран и модерен.Може да се користи за затворен осветлу�
Да се осигурате дека сте ги инсталирате оваа крушка во тела на кои се изложени сокети во случај да сакат�
90% Од Половина Хром Огледало 10% Бакар.Совршен Затемнување Перформанси : Целосно Dimmable е достапна со овој П
Можете да добиете веднаш одговор Моќност : 4 W.Секоја точка на Funmit е добро да се проверуваат и тестираат о�
VPLHLLEDC15025 VDC6.Ова ДОВЕДЕ капка светлина работи на оперативниот температури на 55 F во голема мера се намалув
Категории : Optoelectronics.LED Индикација Дискретна.Производителот : Lumex Opto / Компоненти Inc.Пакување : Лента & Рол�