.

Тоа е направен од сафир огледало користи во луксузни часовници, кој е издржлив и чувствителни на допир.0
【Здравје и остварување на функцијата】: 24часовна активност тракер со отчукувањата на срцето / крвен п
100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (24mm).Екопријателски меки силиконс
Повеќе вежбање режими, се префрлат како сакате : промена на слепи вежбање режим, се префрлат професионал
40 countery languages83 акценти во вкупно , walkaround светот 2.4 Инчен Допир Screen Capacitive екран.Висок Fidielity Speaker Noise намалува�
【Smart Watch Компатибилен】 Не грижете се за тоа дали вашиот телефон е поврзан или не, нашата smart watch компатиб
Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг
Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг
Еднокопче лесно снимање, изграденаво топниво smart двојна камери.Производ параметрите : Фреквенција бенд�
⌚1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран�
⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реали
⌚1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран�
⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реали
IP67 водоотпорен дизајн (ве Молиме не користете го во топла / солена вода, топол туш, пливање или нуркање).Д�
4 РАНЛИВИТЕ систем Производ Големина : 46.2 или погоре, го поддржува Bluetooth 4 [Reminder Settings] : Аларм, Sedentary потсету
Овој мобилен види е опремен со 5 милиони highdefinition камера, повеќе оптичка леќа групи, и има функција на под�
Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја�
Ние дизајниран да биде најмногу лесен и безбеден поклопец за да го носат вашиот Air Pods ограничување на си�
Изберете од Долг или Краток во паѓачкото за вас големина.Air Pods и полнење случај НЕ included Licensed производ на �
Секојдневните активности како чистење на куќата или играње со децата може да помогне да придонесе за ва
〖1.69инчен Екран + 1360m Ah Батеријата〗Опремени со нова генерација на 1.69инчен екран и 450x450 резолуција Corning Го
【4 G ДЕЦА SMARTWATCH】 : cjc Деца Smart Watch е најдобар подарок за деца на возраст од 3 Години12 Години 4 G smart watch телефо�
Smartwatch со црна силикони рака, се Допре / екран, и да се индивидуализира види лица.Доаѓа со магнетни полнењ�
Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работ
ПЕСНИ : Автоматски открива до шест вежби додека следење до 39 повеќе.Отчукувањата на срцето никогаш не пр
Следи Вашето Здравје : Песна отчукувањата на срцето 24х7, спиење мониторинг, чекори, растојание, и калории
② За инсталација, бидејќи тоа е многу тенка tpu филм, искинати делови може да се добие прашина, ги оставаа�
Отворете QQкликнете на settingsкликнете на за известување за поракаотворете го известувањето за да се прика
Динамичен континуирано следење на обемна пристап доМониторинг податоци и сеопфатна анализа на извешта
100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (22mm).Екопријателски меки силиконс
Ве молиме да се обратите на вашиот телефон settings Bluetooth, најдете го вашиот I5 плус нараквица, кликнете на "ign
★【Smart watch за i Phone и Android Телефон】 Компатибилен со i OS 9.0+ 8 Спорт режими за повеќе точни калории проценка т�
Мултифункционален smartwatch за уреди на i OS9.0 и Android5.0 или погоре.Тоа е поддржано примена на Фитнес Тракер, email
Кога се дојдовните повици, ПРЕФРЛАЈТЕ ЕДЕН ќе ѕвони или вибрира и да покаже дојдовни телефонски број.Synch
Повик и Известувања за ПоракаПримање на повик, SMS и СНС (Facebook, Whats App, Скопје, Instagram, и Твитер итн) известува�
Богата бира, сменете го dial како ви се допаѓа, покажуваат својата личност.28 во Резолуција : 240x240 RAM / ROM : 512 M