.

Жените Девојки Солидна Боја на Косата Бендови Плетени Памук Headbands Гроздобер Крстот Turban Завој Bandanas Hair Bands
【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер
На Лесни, ПотАбсорбента Прилагодено Спорт Sweatband Користи Совршен Една Големина Која Е Идеална За Сите Те�
❤️【Она што Ќе Добиете за】Нашата коса додаток е одлично за појавување на вашиот everchanging стилови, тие се,
Големина : за внатре дијаметар:5.2 cm,Високи : 4cm Производ тежина : 45g.Боја : Сребро Материјал : Алуминиумски,
Повеќе бои се достапни за лесно поврзување.Едноставни и стилски, уживаат во спортот.Карактеристики : ди�
Спортски Headband : Дали имате вашата коса, покривање на вашите очи додека вежбате?Или пот тура во очите?Се о�
полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг�
【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с�
полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг�
Прекрасни рачно изработени булчински headband со Сваровски кристали.Совршен за на свадба, партија, матурск�
Погоден за Сите Големина Принцезата Девојки Роденден Тиара Headband Коса Обрачот.Рачно изработени Headband за �
Материјал : алуминиум.Облик : Бранови.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одр
Изработена од 95% Полиестер+ 5% Spandex,под услов да е неспоредлив одговара за одлична компресија во текот на w
Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Карактеристики совршен
【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с�
Боја : 40 различни бои, сите тие се многу убави и светли,убава.Еластична.Пакетот вклучува : 40pcs headbands,Бебе д�
【СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА】овие најлон headbands се совршен подарок за секоја пригода!Родендени, Бебе Туш,
МАТЕРИЈАЛ : Се направени од 100% полиестер влакна, ткаенина е мека, пријателски за кожата."Јас биле вакцини
94in)Изборен Боја : Црна, Длабоко Сина, Сива, Прашливи Розова, Розова, Вино Red Quantity : 1 pc Note : Транзиција : 1cm=10мм
Одговара За Било Кој Спорт : Носат Главата Врзуваат За Тенис, Фудбал Полето, Лути Утро Jogs, Напорни Јога Се
Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�
Ние Ќе Се Потрудиме Да Ги Задоволат Вашите Барања И Да Го Реши Вашиот Проблем Брзо И Ефикасно!.Тие Работа
2 боби иглички и 1 лента за слободни.Свадба headband може да се носи само еден или неколку за да ги промените д
✔Beaded Накит, рачно изработени Накит, Headband, Модни Накит, Мајчин Американски Стил Накит ✔Метал : Никој Мони
【СПЕКТАР НА БОИ И СТИЛОВИ】 20 различни стилови, дезени и бои за да одговара на било облека.Симпатична бе�
ИЗВЕЗЕНА ЛОГОТО & БУКВИ.НАПРАВЕН ОД 80% ПАМУК, 12% ЕЛАСТИЧЕН & 8% НАЈЛОН.HEADBAND, WRISTBANDS, SWEATBAND.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИ�
МАТЕРИЈАЛ увото потоплите headband се направени од добар квалитет катјонската ткаенина материјал.Тоа е из�
Во Потрага За Да Додадете Lightweigh Уште ПотАпсорбирање На Headband За Вашите Активности?Одлично За Јога, Софтб�
Категорија : Hairpin.Боја : Црна.Материјал : ткаенина.Повеќе заситени и текстура ткаенина на страни.Совршен �
♕ Тиара мерки за прибл ♕ Украсен со прекрасен Австриската кристали од различни големини, ова тиара све�
Компатибилна со речиси било коса стил и одговара на било какви gown совршено.Ова рачно изработени Коса До�
Категорија : Hairpin.Боја : жолта.Материјал : ткаенина.Повеќе заситени и текстура ткаенина на страни.Совршен
Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Fullѕвезди и Добри Повратни информации За нас.В�
Пакет Содржина : 1 x Спортски Sweatband.Боја : Црвенобелосина / Жолтоцрвеноцрна / Црвенажолта и зелена / Црвена�
Супер издржлив материјал, кој не е лесно да се скрши или се лизга и без штета на вашиот скалп.Не прави ваш