.

Новиот ЕКОпријателски материјал.Топлина и отпорен на вода, може да се користи насекаде.Да обезбеди стаб
КЛАСИЧНАТА ЈОГА МАТ : Овие трајни,но, сепак, лесен вежба јога душеци се екстра дебели за дополнителни амо
На rubbery поддршка чуваат на јога мат од лизгање низ тепих и од зачестеноста на вас.Убава Модел : Печатени с
Pls не се изложени на сонце за подолг период на време.Посебни складирање торба,лесен за носење, едноставе
Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање 【Лесно да се Свитка & Носат】јога мат може да се свитка до л
Производ големина : 183 CM × 80СМ / производ дебелина : 6mm, 8mm.Јога мат има добра потпора и против пролизгувањ
Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, јога мат е одличен избор за секој вид на прак
Производот содржи јога мат и јога мат торба, лесно да се носат.Нашите јога мат направен од висококвалите
ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Направен од високо квалитетни состојки и конструирана за да го издржат топлина, пот,
【Машина Перат】рампа се перат, може лесно да се чисти со машина за да се заштити вашето тело и облека од
Совршена Големина & мала Тежина : 70.Јога подлога се перат може да се мијат со машина.Excelleny Гума Зафат : Одл
Јога, потекнува од Индија, е еден вид на вежба за да се усогласат тело, ум и духот, помага да се подобри ва
TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т
Микрофибер и природна гума.Материјал : Микрофибер и природна гума.Димензија : 71"L x 26"W x 0.03" Дебела.Тежина :
TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т
Производ големина : 185 CM × 68 CM / производ дебелина : 5mm.Јога мат има добра потпора и против пролизгување еф
【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било ид
Ве молиме љубезно им овозможи на 12cm грешка при мерење поради големината мери со рака 【Тело Усогласувањ
Generice производи.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Ако имате било какви треба, ве молиме контактирајт
Висока густина, не е лесно да се деформира, отпорни на влага и лесно да се чисти и одржува.Мултицел за сит
TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т
TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т
Големина : 72inx24inx6mm, дебели јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Материјал :
6 инчен x 13.Пакетот Вклучува : 1pcs x Патување Јога Душеци 1pcs x Носење Забелешка : Избегнувајте долготрајно и
Мат Димензии : 180 Cm Долги, 61 См Широк.Материјал : Кристал Кадифени Ткаенини, Дното Неплетени Ткаенини Точк
Анти пропадна надградба, висок квалитет TPE, заштита на животната средина, невкусна, издржливи.Висок крај
DEN 2337.60
Производот е достапен
68" x 24" совршено за јога и вежби.На врвот на душеци се обоена со вашиот дизајн со користење на еко пријател
TPE материјал нуди најновите технолошки подобрување во однос на традиционалните јога душеци.Лесно да се
Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање.Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во сек
) Задоволство Guarnteed Ако не сте 100% задоволни со купувањето можете да се вратите за целосна наплата или раз
Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање 【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Pefectly одговар
УПОТРЕБА И ГРИЖА : Како и со повеќето нетоксични ПВЦ материјал, unroll и воздухот од вашиот мат 23 дена пред д
ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Две дебелини (за 0,6 и 0.8 cm), изберете го вашиот омилен тренингот мат.Не се лизга на
Мат Димензии : 180 Cm Долги, 61 См Широк.Материјал : Кристал Кадифени Ткаенини, Дното Неплетени Ткаенини Точк
TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т
Оваа долговечност и Manduka е Доживотна Гаранција намалува потрошувачката и депонирање на отпадот со чува