.

Ноктите тример е многу лесен и пренослив.ергономски дизајн, убав подарок за некоја личност.погодна за д
Оваа Педикир Маникир поставена е секоја работа што треба.Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со прен
Не се лизга рачка, дебела и ергономски дизајн, удобно да зафат за средување на ноктите.Криви лакформа ис
(Многу од 100 ја Поставува) Овластен Ексклузивен Дистрибутер (Три од Седум (777)САД) на Три и Седум (777) Произв
Тоа го направи на професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стер
Оваа Педикир Маникир поставена е секоја работа што треба.Jasonwork е компанија која се специјализира во ман
Идеален подарок : одличен лични педикир маникир поставена, стилски и практични, погоден за семејство и п
Жилет Работ високи перформанси пети ноктите машина, направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик,
Можете лесно може да се отсечени било нокти или дебели ноктите.Чувајте ги Чисти : Ноктите Clipper е поздравн
"➢【Материјал Опис】 : Метал ➢【Премиум Материјалот】 : Овие нокти ножици се направени од висококвалитет
➢【Пренослив Дизајн】 : На занишан нокти датотека може безбедно да се користи како ноктите почиста, и пр
BIONIC ДИЗАЈН ноктите clipper е дизајнирана од природата : златна cicada, својата bionic дизајн и ергономски дизајн
Погоден за публиката : семејство, бизнис патување, патување.Мали и преносливо, лесно да се отвораат.Кара
Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат 【 Пинцети И Ноктите Clipper Поставите】 Професи
5 см во должина, 14 Лесно да се носат и продавница, нашите нокти поклопецот е направен од висококвалитет hol
Лесно да се чисти, нема да рѓа лесно, со кутија за складирање, полесно да се организираат и да се носат.Ма
Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М
Доживотна Гаранција.Луксузен Подарок Кутија Направени во Кореја Широка Вилица Моќен Сечење Сила Подеб
MYCOTIC НОКТОТ NIPPERS 6", ДВОЈНО ДЕЈСТВО ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН.НАПРАВЕНИ ОД ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ТЕ
◆Кога ќе патуваат, тоа е совршена големина за вашиот паричник, и оваа група може да ви обезбеди со право
Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М
▲Со нашите ергономски дизајнирани нокти clippers, нокти никогаш не е проблем.Рачката е дизајнирана за да би
Тоа Содржи 18 парчиња помине и ноктот алатки за три функции, вклучувајќи рака заштита,лицето за нега, и но
Добро Спакувани.Превозот Од Сад.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, трајни доволно за
Големина : Ноктите Грижа Алатка Поставува.Функција : Висок квалитет на Нокти во Собата.Име : 7pcs Цртан фил
Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М
G S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S МИЛЕНИЧИЊА КУЧЕ, МАЧКА ПЕТИ НОКТИ
▲[Совршен квалитет и услуга по продажбата] : Ако имате било какви прашања, можете да ни испратите епошта
; Не можете да користите само поставени за да се намали вашите природни нокти и лажни нокти, но, исто така
; Не можете да користите само поставени за да се намали вашите природни нокти и лажни нокти, но, исто така
Убаво функција : укажа ножеви и прецизни клипинг .Здрав потпора и укажа ножеви се овозможи чисти се сече
2 во 1 Електрични помине тример, иновативен дизајн, на страна скратува и други фајлови, во удобно зафати д
Име На Производ : Ноктите Clipper;Главна Боја : Сребро На Ѕвонење.Материјал : Метал.Clipper Укината Големина : 7.6 x
Пренослив дизајн : нишалка нокти датотека може безбедно да се користи како ноктите почиста, и приложени
【Исклучителна Технологија】Овие нокти комплет се изработени од нерѓосувачки челик и се убави, остар, с
100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : JASONWORK Маникир и Педикир алатки се направени од профе