.

Стабилни перформанси и висока ефикасност на конверзија стапка.Топлината е исклучително низок и добра н
Ве молиме прочитајте описи внимателно пред да нарачате.Ве молиме не двоумете се да контактирате со прод
DEN 3839.52
Производот е достапен
Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне
Индустриски Бренд : DCMWX; Производ модел : MWX10056168 W ; Влезен напон : DC72 V80 V90 V100 V(60~105 V) ; Излезен напон : DC56 V; Изл�
DEN 1197.60
Производот е достапен
НОВИОТ МОДУЛ IRKL2616 IR (МЕЃУНАРОДНИ RECTIFIER) МОДУЛ ОРИГИНАЛОТ 31 ДЕН ПАРИТЕ НАЗАД ГАРАНЦИЈА.КОНТРОЛА НА КВАЛИТ
Оваа единствена одбор не бара помошни напојување, и има само две жици терминали, еден за моќност и една з
Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �
2.0 HP, 3.7 Засилувачи, ABB, ACS355 Серија 400 480 VAC Текст, 480 VAC Излез.Три Фаза На Текст, Три Фаза Излез.IP20, Подготвени
Алуминиумски легури домување е мал и лесно да се качи; запечатена со силикони, тоа е водоотпорен(IP68), пра�
Постојано испуштање струја : 20 A 30 A.Полнење и празнење порт : ист.Жица со кабел и конекторот беше вклучен �
【Дебели и лесен Дизајн】 : Многу компактен и лесно да се жица 【Влезен напон】 : 3060 V DC(36 V / 48 V) ,Излез : 12 V / 10
Универзални AC влез 90~305 VAC.Висока ефикасност до 96%.Fanless дизајн, ладење страна на слободен воздух конвекциј
Полимер 3.7 V мека тркалаат батеријата.Li Fe Po 3.2 V батерија.На ternary литиум 3.7 V (на пример 18650 тип на батерија).Д�
HLKPM01 ACDC : УлтраТенок, Subminiature.Во Полн Напон На Текст (90 ~ 264 Vac).Ниска Бран и Ниско ниво на Бучава.Излез Преопт
Работен напон : DC 7 V一70 V.Излезен напон : линеарна под оптоварување.Максимална струја : 20 A.Постојана струј�
240 V (велика БРИТАНИЈА) да 120 V (НИ) Чекор Надолу AC Напон Конвертор Техничка Спецификација : Влезен Напон 240
Компатибилна со речиси сите лични технолошки уред, можете да pack TSA на Универзал штекер plug адаптери и зна�
Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �
LED Прекинувач за напојување, Регулирани Конвертор Влезен напон : AC 110v или 220v, изберете соодветна напон пр
★За детални спецификации и соодветни модели, ве молиме посетете ја детални вовед во описот дел.Забелеш�
ПАРАМЕТАР влезниот напон спектар DC 4 V32 V; излезен напон спектар DC 1.25 V30.0 V; максимална излезна струја 3А.DISP
Напојување : DC 936 V; Излезен Напон : 55.3 V; Излезна Моќност : 18 W да 30 W (текст ВАШИНГТОН 924 V, излез 5.2 V / 6 A; текст D
UMI моќ 2000 вати напон конвертор трансформатор чекор до 110v да 220v, се Конвертира од 110120 Volt да 220240 Volt.Со LED дис�
Идеален за телефон, таблета, smartwatches, итн.Ве молиме Имајте на ум : Тоа не е конвертор на напон или трансфор�
На ac кабел не е вклучена.Излез : 24 V 3330m A4.Кабел должина : околу 90cm Package вклучува : 1 x 24 V 3330m A Напојување Adaptorâ�
Цена За : Секоја Напојување Излез Тип на : Прилагодлив, Фиксна Влезен Напон VAC : 85 V да 264 V Бр.на Излези : 1 Из�
Име на производ : Breadboard Power Supply Module ;Одговара за : MB102 Breadboard.Влезен Напон : DC 6.512 V;Излезен Напон : DC 3.3 V 5 V.Изле
Име на производ : Breadboard Power Supply Module ; Одговара за : MB102 Breadboard.Влезен Напон : DC 6.512 V;Излезен Напон : DC 3.3 V 5 V.Пак�
DEN 1732.80
Производот е достапен
НОВИОТ МОДУЛ IRKL5612 IR (МЕЃУНАРОДНИ RECTIFIER) МОДУЛ ОРИГИНАЛОТ 31 ДЕН ПАРИТЕ НАЗАД ГАРАНЦИЈА.КОНТРОЛА НА КВАЛИТ
Цена За : Секоја DC / DC Конвертор Излез Тип на : Фиксен, Прилагодлив Бр.на Излези : 1 Излезен Поларитетот : Н�
Индустриски Бренд : DCMWX; Производ модел : MWX207013.8138 W ; Влезен напон : DC24 V36 V48 V60 V(20 V~70 V) ; Излезен напон : DC13.8 V; И
DEN 2227.20
Производот е достапен
Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне
Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне
1.5 HP, 6.0 Засилувачи, Lenze / AC Техника, SMVector Серија 100 120 VAC Текст, 240 VAC Излез.Еден Фаза На Текст, Три Фаза Излез
10 HP DIY Фаза Конвертор Панел Само!Клиентите Материјали Мотор.Клиентите Материјали Мотор Ова е Фаза Конве
DC 5 V11 V да 12 V 1А20 A за Факултативна DCDCConverters.Ве молиме Имајте на ум : Со цел да се функционираше во краткикол�