.

Тоа е и природно и мека на допир.На дозволената грешка на мерењето е + / 13cm.Перика материјал : Нашата перик
Боја не е само субјективен на секоја личност, но, исто така, може да изгледаат различно на различни компј
✿[Директно 613 13 X4 Чипка Фронтален Перика] 100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса, Прав 613 13 X4
не постои чипка во предниот дел, лесно да се носат.без лепак е потребно.Боја : Burgandy боја Одлична изработк�
Губење на Материјал : 100% човечка коса, перики.Перика Тип : 130 Густина Ombre Пурпурна Целосна Чипка Перика / Ч
Туристи Кои Бараат Луксуз Чипка Фронт.Monofilament Врвот 100% РакаЗаврзана База.Vibralite Синтетички Влакна.Боја Пр
ЅВЕЗДА ШОУ Коса, Ѕвезда вашиот покаже времето.Коса Должина : 1024 инч Човечка Коса Снопови : Прав / Тело
КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ на Сите наши Коко La Rue Човечка Коса, Перики се направени со висок квалитет несинтет
КАКО ДА СТИЛОТ : Подготвени да се носат надвор од кутијата.Боја не е само субјективен на секоја личност, �
Перика Должина : 18inches.Губење на Материјал : висока температура влакна.топлина hesistant.синтетички Чипка Пре
[Длабоко Бран Чипка Пред Перика Предност] : Не е Важно Кој Педа на Косата, го повторуваме Процесот Повеќе
DEN 8874.00
Производот е достапен
Чипка Пред го Имитира природниот косата и овозможува стил подалеку од лицето.Влакна : Од Синтетички.Мод
Ве молиме проверете ја вашата боја на избор на касата за да се осигурате дека сте ја одбрале правилната �
1.човечката коса, перики : 10 A необработени Бразилецот Човечка Коса, Перики Откачен човековите права коса
Внимателно одбрани премиум квалитет човечка коса ќе го направи тоа дури и повеќе физички и луксузен.Вку
Чипка Боја е Мека .Спецификација На Производот : 1 100 Проценти Човечка Коса : Тестирање од страна на ГОРЕЊ�
Губење на материјал : 100% необработени здрава човечка коса, се сече директно од младите девојки коса.Вист
Капа Големина : Средна Големина.5 инч) Со Прилагодливи Ремени ✅Брза Испорака : Брз Страна .Одговара И т ви
ОВА НЕ Е ДЕФЕКТ, бидејќи секој човек е едноставно различни.За мерење им помогне на, ве молиме контактира�
【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】 2 пакет на 14" перика стојат држачот.Најдобри перика држачот за повеќе перики со �
Користете виткање железо за да се направи свиткување навнатре, која, исто така, ќе ви донесе нов изглед.М
Вие исто така може да се направи висока конска опашка & пунџа и restyle со себе 【Услуги на клиентите & 100% Гар�
Да, тоа може да биде завиткан и restyled.5 инчен) и среден браун чипка со прилагодливи ремени, повеќе удобен з�
Перика Супериорност:Меко и Мазно .Изгледа сосема природно .Свиленкаста и мазна како вистински човечка
Функција : feedво чипка фронтален кутија плетенки колекција на премиум синтетичка коса, перики,околу 22inches
Природна боја, погодна за многу прилики, како што се училиштето, одмор, свадба и така натаму 100% Бразилецо
Ние, исто така, ќе пратите важни известувања преку mail систем, ве молиме да обрнете внимание на вашата email
Квалитет : Минимум Пролевање, Без Хемиски.Ве молиме не го бришење или промена на косата.Се третираат как�
Целосна Чипка ПерикаПремија индискиот богородица Губење на Природните Права.Hiar Боја #2,120% Густина,Бидеј
совршен за коса салон користите и домашна употреба,патување и секојдневна употреба.9 cm Material : plastic Item Теж�
[ПРИРОДНИ дише сјајна, полна и густа, секое влакно на косата е рачно одбраната, точно на должината.3.Внима
Целосна Чипка ПерикаПремија индискиот богородица Губење на Природните Права.Hiar Боја #2,120% Густина,Бидеј
Секоја Прилика : 150% густина човечка коса перика,меки,одлична текстура,исто така бебе коса ја прави перик
100% ракаврзани monofilament врвот, 100% ракаврзани со најмногу удобно мрежа.Коса : Човечка Коса.Моделот Покажува
1.СИТЕ ПРИРОДНИ Ова Ombre Боја на Човечка Коса Чипка Пред Перики ви дава убави резултати што изгледа 100% при
Било какви посебни барања на ззп големина или чипка боја, ве молиме да ни кажете преку порака однапред.П�