.

Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизв
Тип : Нокти Налепници.Модел : како на сликата.Стил : како на сликата.Големина : 10.3*8.3 cm.Пакет Се Вклучени : 1
【Пакет】9 листови виножито смешно графити нокти налепници decals, уникатен дизајн, различни слатки модели
Стилски нокти налепници : овие Божиќ нокти налепници се дизајнирани околу елемент на Божиќ, како снег и
Богата комбинација : 12 листови од различни стилови на Божиќ помине уметност налепници, симпатична злато
КОЛИЧИНА : 20 Листови леопард помине фолија трансфер налепници.Ласерски леопард со транспарентни леопар
【3 D самолепливи Метален Нокти Налепници】12 Листови исклучителна метален нокти налепници се најпознати
Со УВ ламба, на гел станува целосно појачани како вистински гел лак.И можете да се минимизира помине над
Предмет тип : Нокти Налепници.Стил : Божиќ.Големина : 9*6.5 См.Боја : Шарени.Количина : 16 Лист.Количина : 16 Sheet S
Нокти Налепници Поставите Пакет : 24 листови налепници по собата,може да ги исполни вашите повеќе потреб
Француски совет нокти водич налепници се направени од високо квалитетна винил, со добри самолепило; Еко
Боја : 1033 Племенски.Предмет тип : Налепница & Decal.Количина : 1 лист.Големина : 10.3*8cm.Материјал : ПЕТ & Хартија.
само се отстрани налепница, а потоа се држи оваа 3 D помине decals на вашите нокти.Ноќта на вештерките Нокти
Инстант ноктите дизајни даде салонот на квалитетот на ноктите сакате, дома!Decals може да се применуваат з
Бистра водаслајд и јасно винил помине decals се тенки полутранспарентно слики кои ви даде брз ноктите диза
Количина : 10pcs Маскирна помине фолија трансфер налепници, Различни Маскирна дизајни можат да се сретнат
【Лесен за употреба】Само користење пинцети да лупам исклучување помине самолепливи налепници и се држ
Тоа е забавно да се DIY помине уметност со вашето семејство или пријатели при собирање на семејството и п
Промена на моделот на било време.Лесно Да се Примени : Притиснете го фолија на ноктите по примена на нокт
Покрај тоа, тоа не е лесно да ја раскинам и да падне.【ПАКЕТ СОДРЖИНА】: ќе добиете 1pc месечината обликот
Потоа, позицијата на нокти, бидете сигурни дека налепница крива допира cuticle линија.Покрај тоа, исечете г
[Количество] ќе добиете 10 Денот на Вљубените нокти налепници, со различни класични модели, како што се ср
Име : Полуизлечи Нокти Налепници.Модел : корејски Полупечени,Гел Ноктите Налепница.Боја : како на сликит
Чувајте ја подалеку од деца под 3 години Лепак не е вклучена.Квалитет на материјалот : нашата мешани цвеќ
СОЗДАВАЊЕ : Различни стилови и форми, сите вие сакате се сите тука.DIY од себе, направи што повеќе модата, а
И можете да се минимизира помине надомест на штета, бидејќи впиеоф никогаш не е потребно!.Еден прекрасен
5) Направиле!ТОПЛО ЗАБЕЛЕШКА : Не се Применуваат На Cuticle И Кожи Не, време на сушење Лесно applicationfinger налепн
❤РАЗНИ МОДЕЛИ : Пакетот вклучува 6 листови различни Прозрачна Божиќ Симболи Дизајни Помине Уметност На
Различни стилови, бои, форми и големини кои може да ги исполни вашите било помине големина или боја.Ве мо
(на налепници растеглив) ▲ Известување:НЕ NOTTOUCH ЗАДНАТА СТРАНА НА НОКТИТЕ DECALS за ДА се ИЗБЕГНЕ МАСЛО НА
Тип На Производ : Помине Уметност Налепница.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Боја : Мешана боја.Големина : 14*8.8 cm,9.5*6.5 с
Погоден за домашна употреба или професионална употреба 【Пакет се Вклучени】 2 Листови злато & сребрена
(Пакет)ќе добие 6 Листови 3 D самолепливи бели нокти налепници decals за жени, девојки деца, DIY создава вашата
Ќе добиете : Шарена Божиќ Нокти Decals 12sheet.Богата обрасци : сите видови на класичен Божиќ стил, снег Божиќ д
Супер Долго Притиснете на Лажни Ноктите направен од висок квалитет на акрил,со бесплатен налепници и но
Ако се алергични на лепило, ве молиме не се однесуваат на чувствителна кожа или во близина на очите.Чеко