.

Мек, Флексибилен Силикони : Нашата ashtray смола калапи се направени од висококвалитет со силиконска, кои с�
Погоден за семејство,куќа,бар,кафуле,хотел,ресторан,забава итн Ви благодариме за посетата на мојот прод
Природно дрво жито ashtray, метал детектори на чад комората, може да се смести во 23mm дијаметар пура.Двојно ч�
Рачно изработени занаетчиски, нежен површинска обработка, специјални текстура чувство.Производ use Home у�
Лесен и лесно да се носат, погодна за отворен или затворен.Идеално за семејства, куќи, барови, кафулиња, х
Уметникот Кредитна : Лори Се Готви.За Производот : Вашата потрага по место за да го изгаснеме вашиот цига
ЧУВАЈТЕ ГО на ЧИСТИ : Вашата потрага по место за да го изгаснеме вашиот цигари е завршена!Оваа корисна ма
Притисни на ослободување, и капакот се појавува отворен, и изградена во стигнале цигара носителот извор
Чисто Стакло.Тешки 4"X3" Инчи.Сопствени Направени да Нарачате.Сомот Дното.Ќе се купуваат чаша плоштадот ash
СТП кожа+Тврда пластика.Надворешноста на оваа ashtray е направена од еколошки СТП кожа, и внатрешни работи �
Висок применливост за внатрешна и надворешна употреба.Можат да бидат ставени во кујна, дневна соба, спа
Тоа нема да биде исполнет со правец на разнесени маса, затоа што тоа е премногу светлина.Многу добра и мн
стакло.Квалитет : производство на цигари ashtray е направен од висок квалитет кристално стакло материјал, н
СТП кожа.Квалитет : производство на цигари ashtray е направен од висок квалитет на стп кожа материјал,еднос�
стакло.Квалитет : производство на цигари ashtray е направен од висок квалитет кристално стакло материјал, н
СТП кожа.Квалитет : производство на цигари ashtray е направен од висок квалитет на стп кожа материјал,еднос�
Совршен подарок идеја : Тоа е голем подарок и за пушачи и не пушачите.Windproof дизајн : На ashtray има капак, а не
Стакло.Оваа ashtray има добра длабочина + 3 слотови за ставање на цигари за да се обезбеди подобро леснотија
и мозочен удар на цевка е како традиционален натпревар,метални натпреварот ќе биде запален.Вакуум позл�
【ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА】На голема големина на 9.25 инчи, Нашите ashtrays може да се одржи различни големини на цига�
✔ Без чад Метал Челик Ashtrays за Цигари, Пури е кул и практичен уред за крајната пушењето додаток; ✔ Жлебот
DEN 1231.92
Производот е достапен
Ashtray мерки 3 1 / 4инчен.Направена на парична казна кристал.Handcare се препорачува.Доаѓа во подарок кутија.рак�
СТП кожа+Тврда пластика.Надворешноста на оваа ashtray е направена од еколошки СТП кожа, и внатрешни работи �
Рачно резбани, боите се мазни, а пердувите се украсени со rhinestones, изработка на птици изгледаат lifelike.Емајл
Висок Квалитет : Овие кастинг калапи се направени од висококвалитет со силиконска материјал, издржлив и
На ashtray додава стил со смолана врвот дизајн прикажани.Со други зборови нелиценциран.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ :
Користење на висока температура отпуштен од глина, цврста текстура, едноставен, но не и едноставна.Пове�
Производот е рабовите се рунда без гребење вашите раце.Производот не е лесно да исчезнат за неговата св�
Клучни синџир дизајн : Нерѓосувачки Челик Ashtray доаѓа со keyring, која е лесно за вас да носите.Мала големина �
Костимот Совршен за Дом, Канцеларија, Бар, Кафуле, Хотел, Ресторан, Забава, Итн ✅Големина на : 18 18 8 см (7.К�
Материјал : не ' Рѓосувачки челик Погоден Компатибилен со семејствата, куќи, барови, кафулиња, хотели, ре�
Стакло.Оваа ashtray има добра длабочина + 3 слотови за ставање на цигари за да се обезбеди подобро леснотија
Матирано,текстура, отпечатоци слободни,трајни производи за долготрајна употреба.Топ авиони одделение �
Стакло.Оваа ashtray има добра длабочина + 3 слотови за ставање на цигари за да се обезбеди подобро леснотија
Не е лесно да се скрши, цврсти и издржливи; рабовите се полира и мазна, исклучителна не боли твоите раце, �
Материјал : метал.Големина : Сфера дијаметар : 3.54" / 9 CM, Hight : 6.69" / 17 CM.Капакот може да притиснете на ротација