.

Едноставен и елегантен, во согласност со народите естетика.Може да се стави на решетката на tabletop.Двоен п
Димензии : Должина : 44cm Боја : розова.материјал : Висококвалитетна пластика.Уредно чување, погодно за скл�
?Функција? : Портокал Масло, екстракт, тендер чистење и негување на кожата на ногата исто време да им помо
100% сосема нов!.Солиден и издржливи Оваа крпа решетката е направен од нерѓосувачки челик, трајни и лесни �
Подобрен Дизајн : Вертикална виси простор е 17" (432mm), кој е висок доволно за нормална рака крпа да се откаж�
Ѕидот монтирани бања пешкир организатор решетката за бања и кујна складирање 4 гроздобер метални куки д
SMART ЧУВАЊЕ : На ѕидот монтирани крпа решетката има шест групи на чување за да ја смирите вашата рака и бањ
Нашата бања единица за складирање не само додава вредни простор за зачувување на вашиот бања, но, исто т�
Храбар Дијаметар за Зголемување на Товарот.Разноврсна и Практичен, Овој Складирање Решетката е Идеален
➤Големина : прибл 19 x 9 x 5.5 cm / 7.48 x 3.54 x 2.16 инч.Две куки за виси на вратата или кабинет, заштеда на простор...
Предмет : стакло огледало боја вештачки камен плочка и дрво бои.Карактеристики : Висок квалитет.Може да �
Крпа Рек Тип На : Фиксен Бања Пешкир Држачот.Стил : Fasion.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Име на производ : �
Материјал : space алуминиум.Големина : 60 cm.Капацитет на носивост : 50kg.Инсталација метод : 6mm удирање / ударсл
ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер
ПОДВИЖЕН : Бања пешкир за носител со слободни Стои дизајн кој им овозможува на носителот да биде поставе
【ПРЕМИУМ MATERIL】Високо квалитетни материјали со ласерско сечење интегрирани во калапи, резба внимателн�
3" x 12" x 34" висок генерално, оваа рака крпа крпа скала полици тежи само 1.Чувајте ги вашите крпи сува и обесе
Премиум материјал : миење текстил кука е направен од висок квалитет на ABS и ПВЦ материјали, кои се екопри�
ОрганизацијаОвој ѕидмонтирани крпа решетката е дел од секојдневниот живот, со цел и стил да се бања.Крп�
Метал.Модерна и Едноставна : црна боја го прави разбраното, но елегантен парче додека минималистички ди�
И тоа е уникатен дизајн ќе нуди многу погодности за целото семејство во секојдневниот живот.Plugin & Ѕид Мо�
ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер
100% Сосема Нов и Висок Квалитет!.Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржлив и
Направени од премиум железо материјал, која е цврст и издржлив, водоотпорен и rustproof.Две бои да се избере :
Издржливи дрвен материјал : чарли решетката е направен од висококвалитет дрво, трајни и исклучителна.Ѕи
▶ Висок Квалитет : Изградени од типот 304 премија одделение од нерѓосувачки челик, тоа е издржлив цврсти �
повеќе греење област да се одржи и топлина крпи.НИСКИ ТРОШОЦИ НА КОРИСТЕЊЕ : моќта на овој производ е сам
ЗДРАВ & ТРАЈНИ Направен со нерѓосувачки челик, ова крпа решетката е корозијаотпорни, долготрајни и лесн�
Интелигентни постојана температура на греење, без поклопец температура спектар на 52 целзиусови степен�
Крпа Носител на Целокупната Должина 30.5 cm(12.2").Ѕид Го Прави Крпа Носителот Цврсти И Издржливи Да Закачалк�
【Висок Квалитет Рака Крпа Носителот Стојат】 Т304 премиумодделение од нерѓосувачки челик за заштита од �
Инсталацијата е едноставна со сите тела и фитинзи вклучени, и резултатот е модерен, уредни и чисти изгле
[Висококвалитетни материјали] На славина за складирање решетката е направен од висококвалитетни нерѓо�
♠Имаат ист【модерен и робустен дизајн】 : да се зачува простор во едноставен дизајн, многу модерен и еле�
☆Нерѓосувачки челик материјал, издржливи во употреба ☆Висат вашиот крпи со овој елегантен крпа шини...
По неколку години на употреба во влажна бања или кујна, тоа се уште изгледа исто како и нова.Не само може�