.

Големина : 65" x 140".Desgin не е реверзибилна.Tablecloth е unlined.Полиестер е ниска навремено текстилни сакаше за да би
✅ДОМА ТАБЕЛА УМЕТНОСТ ОРКЕСТАРОТ Поп stylihs бои со смешни модели додадете нискоклуч луксузни за вашата т
Материјал : ПВЦ & Пластика.Целосната на модерен стил, совршен за вашата свадба, дома, кујна, празниците, в
55% Полиестер / 45% Најлон.Произведено во САД и Увезени 3 круг tablecloths секоја мерка 126 инчи во дијаметар.Конс
80% Полиестер, 20% Памук, Плетени Damask.Дизајниран во Њујорк; увезени.Ткаенина Содржина : 80% Полиестер, 20% Паму
миење на рацете може подобро одржување и продолжување на животот на tablecloth на сметка на полиестер тексту
100% Полиестер.Направен во U S A ЛА Лен локално произведува Највисок Квалитет на настанот и дома декорација
По еден период на време во пропустливи, мирис ќе исчезне Хроматските аберации : Поради светлина, светлин
Полиестер,чипка.На intricately дизајниран чипка го прави овој tablecloth ремекдело.На tablecloth е направен од дамка от
100% Полиестер Платно.Божиќ Placemat Сет, 11x17" секое парче, 4 парчиња во еден сет.Црвен сатен материјал со вез на
Дигитално печатени со решетки шема над црна spandex ткаенини, ова tablecloth е совршено еластична опремени за 6 x
Нежно и природно текстура.Изгледа и се чувствува како врвен квалитет велур.Исечените во несмалуваат grosg
????ГОЛЕМИНА x109 Материјал : Нетоксични и BPA free ЈП.Облик : Правоаголник.Водоотпорен : Yes.Дамка Отпорни : Yes.Пос
Ве молиме мерка вашиот tabletop димензиидолжина и ширина пред купување на tablecloth; ве Молиме оставете 12 см гре
Големина : 60inch / 152.4 cm (Бела чипка 1.57 инчен / 4cm).Материјал : 100% Полиестер.Карактеристики : Нашиот круг tablecloth
☆【Време на испорака】 Оваа персоналните симпатична tablecloth ќе пристигна во 1017 дена од стандард за испора
Совет : Водоотпорен Е Само За Удобен Грижа, И Водоотпорен Ефект Е Ограничен.Водоотпорен Ефект.Поради Све
DEN 9576.00
Производот е достапен
100% екстрадолго главен Памук.Жакард / Damask.Дизајниран и ткаени, во Франција, во однос на традициите и на жи
Дизајниран За Да Додадете Некоја Автентична Европската Допир Да Вашиот Дом, Секоја Колекција Е Работа В
4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина.Се грижи Инструкциите М
Материјал : 90% полиестер 10% spandex ткаенини кои се трајни и се протега цврсто со елегантен дизајн.Големина :
Ткаенината е удобно, кожатаfriendly и нежна.Бојата е цврст, силен и носатотпорни.На бод должина на overlock е дур
Оваа tablecloth потсетува на повик за јадење и совршен за секојдневни оброци со семејството, забави, роденде
Се користи нехлор кајгана само.Ние?ќе реши проблем за вас, како е можно поскоро.Вашата маса може да бидат
ЗДРАВ И ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ 100% Памук, лен материјал ви дава пријатно чувство и има силна антистатички спосо
60x102 Инчи : Одговара за табела со седиште 810 столици ✨【Лесно да се Грижи】 : Овие tablecloths се ПрашинаДоказ и
【Она што ќе добиете за】1pcs BOO банер, 1pcs ноќта на Вештерките лилјак пластични tablecloth.Дизајнот на класичен
Одговара на Преклопување на Правоаголни Маси : 72"L x 30" W x 30" Х Spandex Водат Опремени Табела Капак 90% Полиестер
Како да се Избере Соодветна Tablecloth за Вашиот Table Measure Широк / Должина / Дијаметар на Ти Table Calculate Соодветна Ta
100% Полиестер.Увезени.Атрактивни damask дизајн ќе додадете свежо допир на секој собир.Кујна додаток е потен
Како што се јадење и кујна маси, празници, кафулиња, специјални прилики, партија, свадби, buffets, fiesta, BBQ, potluck
Професионални издржливост : наменет за високоволумен употреба, овој сестран tablecloth е комбинација на тра
Лесно железо ако е потребно.Стави на нашата маса облека, нека вашата dinnerware се издвојува со нашите боја б
Директно од Фабриката ЛА Лен овозможува да се добива највисок квалитет на објектот.За да се избегне доб
100% Полиестер.Увезени.Drees до вечера.или било кој оброк.со овој привлечен tablecloth.Кујна додаток е комбинациј
Издржливи и навремено отпорен материјал : подебели и потешки од регуларните користи ткаенина, трајни пр