.

Оваа лепило погоден за KIKOMO и други туш caddy.Голема Adhesve Големина : 7.3 x 2.8 инчи / 18.5 x 7 cm.Мали Adhesve Големина : 2.8
Организирање на шминка, коса, четки, парфем, лосион, накит и многу повеќе.Одлично за бања суета фиоки и во
✽ БЕЗБЕДНОСТ & RUGGEDNESS : 8mm екстрадебелина темпериран стакло, безбедно, издржлив и не се скрши.Ако не сте до
Параметар : Материјал : Калено стакло + нерѓосувачки steel Main Боја : Silver Finish : Брусен Заврши Инсталацијата Ме
Простор за заштеда на агол дизајн држи вашата бања во ред, чисто и уредно.Завртете го потроши простор на
Материјал : не ' рѓосувачки челик (здрава и еколошки материјал, водоотпорен и антикорозија, нема рѓа, отп�
DEN 381.60
Производот е достапен
Поништуваат.Увезени.СОЛИДНА ПЛАНТАЖА ОДГЛЕДУВА ТИКОВО Природно дрво жито на ѕвонење.ПРИЛАГОДЛИВА ВИС�
за нега на кожата производи, козметика, цвет садови, итн Ги нежно со влажна крпа или сапун или паста за за
Нашите агол туш caddy со вграден сапун носител е изградена rustproof нерѓосувачки челик [Со Вграден Сапун Носи�
Keuco Издание 400 Туш Полиците во 4 конфигурации Правоаголни или Агол, со или без вграден во Squeegee.Направени �
Изградени со ABS, обезбедување на убавината, квалитетот и долговечноста, и противењето секојдневно гребн
Шупливи наменета за одвод на вода за брзо и лесно чистење.Отворете дното дизајн може да се исцеди и да се
Две Куки вклучени, виси за бања прибор, како што се крпи [Простор Saver] бања полиците можат да бидат инстал�
Агол полица, се ослободите од нередот, уредни и уреден, лесно да се преземе.Бројот на одделни слоеви може
Гаранцијата ги вклучува сите материјали и производство на недостатоци кои влијаат на функционалноста.�
【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ】Висок Квалитет Sод не 'рѓосувачки челик, слободен од' рѓа и корозија, погод
Ги споделите со вашите пријатели и семејство како практичен бања организаторот.Одлично за семејство ба
Дизајниран за бањи и перење соби, овој кабинет може да биде прикажана каде што им е потребна дополнителн
Совршен за користење на одделни делови во други бањи, кујни или спални соби.Нерѓосувачки челик крпа жел�
Материјал : Алуминиум.Површински третман : sandblasting + anodic оксидација, добра отпорност на корозија.Инсталац
Издржливи.Лесно да се инсталира.Лесен за пристап.Исклучителна изработка и прекрасен изглед.Добар помош
[Квалитетен Материјал] : направена е од еколошки домашно МИЛЕНИЧЕ+PP материјал,кој е здрав,еколошки и ста�
Направен од висок квалитет на Sstainles обезбедување на сила и долговечност, Цврст материјал, ласерски зава�
Декоративни Shelving Може да натпревари речиси секој оркестарот и е одлична за вашата кујна, трпезарија, дн
【Моќен Лепило】 Овие агол туш caddy може да се одржи до 20 LB и тоа може да биде цврсто прикачен на ѕид за 1000 д�
Дизајнот е едноставен, може да се користи како тоалет декорација, компактни димензии, не заземаат премн�
Дизајнот е едноставен, лесно може да се стави во постојните мебел, и е погоден за сите видови на глатки и
★Кујна складирање, спална соба за складирање, бања складирање, шминка складирање ★Не се потребни алатк
✽ RUSTPROOF : Направен од алуминиум за убавина, отпорност на корозија и убави модели ✽ ЗАВРТКИ за ФИКСИРАЊЕ �
ТЕШКИ : Нашата бања туш caddy е направен од висококвалитет на пластика, да се обезбеди квалитетот и долгове
АВТООДВОД КОШНИЦИ : изложени basked дизајн им овозможува на вода и сапуни suds слободно да помине низ чување �
DEN 911.76
Производот е достапен
ВРЕДНИ ВОТУШ за СКЛАДИРАЊЕ : 'Рѓаотпорни туш caddy се вклопува во текот showerhead да се обезбеди простор за бањ�
Додадете екстра складирање на вашиот туш со m Design Туш Caddy.ВЕЛИКОДУШНО ГОЛЕМИНА : Мерки 9" x 12" x 31" висока; се
Лесно да се Инсталира Вклучувајќи 2 Моќен Лепило Влошки, без дупчење, чиста и сува вашиот плочки пред мо�
Се држиме до ѕидот и нека стојат за 48 часа пред употреба Ве молиме овозможи 1‑2cm грешка поради прирачник
Материјал : ПП пластични + челични цевки (на животната средина материјал, водоотпорен и антикорозија, бе�