.

Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Ние се стремиме да ги задоволиме н�
Нашата продавница нуди различни стилови и мотиви на ѓубре лименки, можете да изберете било која според �
Ние се стремиме да ги задоволиме нашите клиенти и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 час
Големина : 30x25cm, материјал : пластични + кожа+ ' рѓосувачки челик.Ѓубре може да е направен од висококвалите
Големина : 22.ФУНКЦИОНАЛНА Идеален за домашна канцеларија, спални соби, занает соби, dens, и било која друга
Dollaritem е премиер продавачот на општата трговска стока и искрено да може да го добиете на квалитетот на пр
Користете го како за отпадоци, списание управување или складирање организатор.Лесно да се чисти.Нечист�
◆ПресТип Затворен Капак : Десктоп Ѓубре Може да се Користи PopUp Капакот да се Направи Полесно и Побрзо да
DEN 1735.20
Производот е достапен
FG294700 GRAY Карактеристики : Галон Капацитет : 11 Трајни изградба.Тип на производ : Ѓубре.Галон Капацитет : 11 Л�
Бидејќи постојат некои грешки во прирачникот за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, �
Жените Тренингот Leggings Фитнес Спортски Работи Јога Спортски Панталони Карактеристики : Моден дизајн,100% �
Ѓубрето не може само да се има одличен изглед, но исто така има практични внатрешни работи.Тоа е целокуп�
Дизајн на производот : На пластични материјали на ѓубре може да го прави полесни и полесно да се движат.К
Торба Држачот.обложување.Бин Торба Држачот.Плоштад бин изработен од мат нерѓосувачки челик со отворен �
3") Дијаметар( 8.8 Литри) Висина(14.Тоа може да биде ставен во соба не само да се пополни на ѓубре, но, исто так
Лесно & санитарна употребаефикасно крие ѓубре и го задржува кеса ѓубре во место.На кружна форма е соврш�
Поттикнување правилно отстранување на отпадот додека се лесно додавање убав селски или модерен шарм в�
ФУНКЦИОНАЛНА Идеален за домашна канцеларија, спални соби, занает соби, dens, и било која друга соба која се
▲Силна Beacapacity, Дебела и Тешка Барел Ѕид Задебелена, Нови Pp се Користи, Квалитетот е Повеќе Увери...
◆Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Ни email и Ние Ќе Ви Послужи Wholeheartedly ◆Издржливост и Упорност Биле
И оваа хуманизирано дизајн го прави лесен и хигиенски да се промени кеси за отпадоци и полесно да се чис�
8 Литри) Висина(14.Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.Highend пластика се лесни, трајни и лесни да се чистат
Фали еден трајни изградба, ова wastebasket е сигурен да го издржат тестот на времето, како и, outlasting на абење на
Шемите на нашите ѓубре може да се различни и нови, ние ќе произведе нови производи со висок квалитет ред�
КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : стилски корпата за ѓубре со модерен дизајн кој изгледа одлично и лесно се вклопува во
♥Идеална одбие решение за околу домот или работното место на кои е лесен, hardwearing и лесно да се чисти...
На пример, тоа е совршен за вашата кујна, бања, спална соба, канцеларија, дневна соба, градина, camper, или ду�
КВАЛИТЕТОТ ПРАШАЊА ѓубре / ѓубре може да е направен од Тешкидолжност материјали .Ова ѓубре може да е со
【Големина】Висина (14.3 инчи) дијаметар (8.7 инчи), 7 литри / 1.8 литри капацитет 【Трајни и мирисдоказ, лесен �
【Високо Квалитетен Материјал】Користење highquality ABS+полипропилен (PP+електронски компоненти, материјали, �
Широк дизајн со мал стапало прегратки на ѕид за да се обезбеди максимална јачина на звук при користење н
Моден нерегуларни фустан со sequin чипка ракави.Материјал : Директно почит Таа користи висококвалитетни м�
Простор за заштеда на дизајн : Со простор за заштеда на правоаголни дизајн, корпата за ѓубре може да биде
8 Мерки" дијаметар x 9.Лесен за Чистење : Избрише се чистат со влажна крпа Простор за заштеда на дизајн : Со
Ѓубре за отпадоци може да аплицираат за многу области, како што кујна, спална соба, дневна соба, тоалет, к
4"answer : ___________________________ Note : 1 Ние ќе брод колку што е можно побрзо , бидејќи тоа е меѓународен превоз,ве Моли