.

188 нерѓосувачки челик обезбедува добра отпорност на корозија и сила.Филипс диск има xоблик слот дека при
Dowel завртки често се користи во дрво за мебел.Закачалката завртки идеален за бесење материјали од дрвен�
Вкупна Големина : 30мм х 8мм / 1.2" x 0.3"(L*Главата.Кол); Име На Производ : Torx Анти Кражба Завртка.Материјал : 304 од
Вкупна Големина : 6mm x 5mm / 0.24" x 0.2"(L*Главата.Кол); Име На Производ : Копчето Главата Torx Завртка.Материјал : 304 �
Вкупна Големина : 16 x 4.5 мм / 0.6" x 0.18"(L*Главата.Кол); Име На Производ : Рамна Глава Torx Завртка.Материјал : 304 од
Дијаметар : #12 Должина : 2 инчи.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Глава Стил : рамна (Филипс).Ние акции широк спек
440 3 / 8 филипс фил пан глава на машина завртка челик цинк многу од 100 #1537 Материјали кои се произведени спо�
440 x 3 / 4 Филипс Пополни ms челик, бели цинк позлатен мах завртка многу од 100 #311 Материјали кои се произведен
Големина : 3 / 8 инчи X 7 / 8 инчи OD.Најчесто се користи и разноврсна за миење.Се зголемува имајќи површината �
5 / 1618 Тема Големина.Филипс Вози #4 1" Должина 188 од не ' Рѓосувачки Челик, со Висок Квалитет, обезбедува голе
Машина завртка и слободни врти lockза миење произведени како еден собранието.Конусна SEMS : Обезбедува висо
Име на производ : Рамна Глава Torx Завртки; Пакет Содржина : 40pcs x Рамна Глава Torx Завртка.Главната Боја : Среб
СЛИКИТЕ СЕ НА ПРЕТСТАВНИК НА ОБЈЕКТОТ, НО НЕ НА ВИСТИНСКИОТ ОБЈЕКТ.ПРОИЗВОД SPECIFICATIONSPart # : 0000201121 Fastener Тип :
Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност.Генерички Завртка Асортиман комплет со �
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Филипс Пан Глава На Машина Со Завртки.Ве молиме проверете нашата продавница з
Изработени од нерѓосувачки челик (304, подобро ' рѓа отпор.Навој Дијаметар : #8; Конец Теренот : 1 / 32"; Завртка
DEN 1156.80
Производот е достапен
На Ехо / Shindaiwa 2216871950 ЗАВРТКА КОПЧЕТО е нова ОЕМ дел.Ние сме овластени Echo / Shindaiwa дилер.Купување на Shindaiwa Д
Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.завртка првенство за миењ
Има добра отпорност на корозија и отпорност на топлина.Нерѓосувачки челик е еколошки, нетоксични и неза
Решетка Шест Лобус.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој 188 Нерѓосувачки Челик.Пр�
Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Голе
Подесувате отпорни завртки се обезбеди повисоко ниво на безбедност за вас со своите вози дизајн, кој го
Тема Големина : 1 / 4"20; Конец Теренот : 20 TPI; Конец Должина : 1 / 2 инчи; Конец Тип : Груб Навој.Материјал : 304 од н
Тема Големина : 1 / 4"20; Конец Теренот : 20 TPI; Завртка Должина : 1 / 2 inchincluding главата висина; Конец Тип : Груб Нав
Пакетот Вклучува : 30 Комплети (30 компјутери м5 x 20mm завртки+ 30 компјутери м5 хексадецимален locknuts + 1 buc Torx се
Спакувани во погодно за обновливи пластичен сад.Различни големини за да ги задоволат вашите различните
316 од не ' рѓосувачки челик дава сила и подобра отпорност на корозија од 188 нерѓосувачки челик.Дупчиња ди�
Пакет included10 Pcs x Машина Завртки 【Апликација】 Широко се користи во правец на енергија индустрија, воздуш
Хексадецимален За Миење Unslotted.Машина Завртка.Произведен да SAE J82 спецификации.Целосно Навој 188 Нерѓосува
ISO 14583 Пан ШестЛобус.Машина Завртка.Произведени ISO 14583 димензии.Целосно Навој.А2 Нерѓосувачки Челик.Еден �
Широко се користи во индустријата за мебел, ветерна енергија индустрија, воздушната индустрија, канцел�
Пан Филипс Конусна За Миење.SEMS / Машина Завртки.Произведен да ASME B18.13 димензии.Целосно Навој.Машина Завр
Добро затегнување сила, а тоа е погодна за репарација на рачки на вратите, маси и столици.Пакет Листата :
DIN 7985 A Пан Филипс w / DIN 6905 Сплит Заклучување за Миење.SEMS / Машина Завртки.Пан Главата со слободен врти Сп�
Станот 82° Филипс.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој 188 Нерѓосувачки Челик.Прав�
Хексадецимален За Миење Unslotted.Машина Завртка.Произведен да SAE J82 спецификации.Целосно Навој...