.

Прекрасен ретро стил слајд barrette во класичен faux кожа со пластична стап.Рабовите се stitched за детали.Црна ст
Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо
Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо
DEN 1632.00
Производот е достапен
Hair2wear.Haircare.Алатки и прибор.Hair2wear брановидна заврши светло кафеава HT12 Овој пакет содржи една лабава жица �
2 парчиња / многу 12 Colors 3.2 Инчен Памук Коса Лакови Bowknot Со Клипови За Девојки Коса Клипови Симпатична Barrettes
Нежна коса стеги, исто така, може да биде убав подарок за вашиот љубовник, мајка / ќерки, сестри, и најдобр
Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Искрена присутни избор : Испраќ
Предмет Тип : Губење На Ноктот.Стил : Пајакот.Материјал : Акрил.Големина : 14*5cm (Компресија должина : 5.8 cm).Бо
Боја : Случајни.Широк Апликација симпатична куче коса, лак е совршен за да се носат на било повод особен�
1 Piece Солидна Grosgrain Лента Лакови Со Клипови Девојка Коса Лакови Бутик Коса Клипови рачно изработени Bowknot �
Категорија : Hairpin.Боја : Црна.Материјал : Ткаенина.Атрактивен производ, погоден за давање отидат до најбл�
Во ЛУКС ние се стремиме да се создаде уникатен и инспиративна парчиња кои се движат од секојдневните по�
Категорија : Hairpin.Боја : виолетова.материјал : пластика.Атрактивен производ, погоден за давање отидат до �
Категорија : Hairpin.Боја : сина.материјал : пластика.Атрактивен производ, погоден за давање отидат до најбл�
Материјал : Алуминиум / Кристал / Гем Моделирање : како што е прикажано Периметар : како што е прикажано Те
ДЕКОРАТИВЕН ДИЗАЈН за популарниот настан.ПОГОДЕН за сите типови коса.КАРАКТЕРИСТИКИ убава полиран фи�
Headband Материјал : направен од пластика и ткаенини, на hairbands се обвиткани со ткаенина ткаенина, која е раст�
Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 12 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!С�
ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ Го duckbill клип е направен од висококвалитет на акрил и безбедно метал извори.Површин
Исто така може да се користи за задржете косата додека сечење или обликување;Погоден за секоја прилика,�
Стил : Barrettes.Тип : Barrette.Повод : свадба.Состојба : Нова со тагови : бренднови, не се користи, и unworn објект (вкл�
DEN 819.12
Производот е достапен
Помага да се задржи вашата коса во место.Погоден за дизајнирање на различни фризури.Идеален за секојдне
Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо
Идеален подарок за вашата мала принцеза.Лесно да се клип на коса како убава декорација.Совршен подарок �
Предмет тип : Губење на ноктот.Материјал : Акрил.Стил : Fshion стил.Пол : Жена.Боја : погледнете го како на сли�
Лесно да натпревар : овие Кинески стил s е лесно да се биде поврзан со многу тимови се случува и со фустан�
Пакет : 4 Парчиња 3.5 инчен Месинг Двојно Крајот Snap Кука Клип Нуркање Кука.Вкупна должина : 3.5 инчен / 9cm Кука
Удобно да се носат : фенси на нашите девојка лакови се главно направени од добри grosgrain лента, така што тие
【Деликатна Подарок Кутија】 : Сите бебе лакови за коса клипови се спакувани во розова картон,Тоа е погод
❤Пакет : 8 Pcs Златно позлата Коса Лакови Hairclips Бои ❤Материјал : Шарени Grosgrain Лента; Лакови Големина : прибл
Не е лесно да 'рѓа, висока температура и отпорност на корозија, нема потреба да се грижите за непријатни �
Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо
Бои : Светло Црна,Паун Сина, Црвена Кафеава и Јасно Бели.85 инч, дојде со 4 бои во Сјајно Црна,Паун Сина, Црв�
● Рекс зајакот коса за сечење сечење, косата спојки ќе бидат срамнети со земја за време на мејлинг, и пот
Рачно изработени Материјали : зеленило, чешел косата, цвеќиња Опис Оваа убава свадба коса чешел е рачно �
Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо