.

Совршен за кампување, патување, и канцеларија.Вистинска Кожа Покрие Заврши:На персоналните дизајн на к
ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип
ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип
Совршен за кампување, патување, и канцеларија.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, �
Не се плаши од тропа во текот на шише, исто така се гарантира одржување на оригиналниот температура...
SIP ВО СТИЛ.Избрише влага исклучување темелно да се спречи вода дамки или rusting.Избрише влага исклучување �
ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип
ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип
Нано технологија на печатење се користи за да се направи целиот куп повеќе еколошки и убави, и на различ�
Вакуум Изолирани : Совршено вакуум запечатени со двоен ѕид изолација што го прави шише за вода потбеспл�
ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип
Производителот е ограничен доживотна гаранција.На Blender Bottle Strada е направен од висококвалитет, BPA и phthalateс�
【ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ】 спорт изолирани шише за вода со слама е двојно ѕидови и вакуум изолација, Лесни, тра
Нежен и практична настава : дијамант шише за вода кој сјаен изглед не е само убава и привлечна, но, исто т�
Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е
Smart ѕвончето аларм ве потсетува да се напие вода и брзо двојно ќе го допрете екранот по екранот за да го п
Лесно да се носат : чашата е симпатична и пренослива и може да се носи околу.Лесен за чистење : 304 од не ' рѓ
Високо квалитетен материјал : шише тело се направени од храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, живо�
Големина : 7.8 x 15 см / 3 x 5.9 инчи.Капацитет : 450ml.Млеко Сок Симпатична Шише за Вода со Размер 2 Капаци.Постои е�
Хидратантен е од суштинско значење, зошто да не го направите тоа во стил?Оваа совршена големина од нерѓо
Земја на Потекло : Кина.Пакет тежина : 1.0 lb.Пакет количина : 1 Тип на производ : СПОРТИНГ СТОКИ.PrimP741031 Вакум �
100% Пари гаранција за враќање.На шише за вода е двојно ѕидови и вакуум изолирани, кое што ги чува вашите о�
Вакуум изолирани двојно ѕидови од нерѓосувачки челик, шише за вода; Обичен шише, графички печатење е на n
Совршена големина : 17 унца / 500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца �
Термички купот е направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, и храна одделение PP е направен.Отп�
DEN 480.00
Производот е достапен
Обновливи Шише за Вода : Опремен со leakproof twistoff капак, нашите нерѓосувачки челик шишиња со вода се совршен
❤❤Материјал : Нашата изолирани шишиња со вода се направени од високо квалитетна 304 храна одделение од н
Не се плаши од тропа во текот на шише, исто така се гарантира одржување на оригиналниот температура.Издр
✔[Совршен Печатење]:надворешниот слој на купот е покриен со двоен слој за cowhide, што дополнително ја зго�
Плоштад Голем Капацитет Шише за Вода : Течењедоказ, лесен за чистење, отпорни на топлина, лесно да се нос�
Материјал : купот На телото е направено од нерѓосувачки челик, и додатоци се направени од храна одделени
Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е
Ве молиме проверете ги бојата и големината пред купување.Доведе слободни и издржливи.BPAFREE ПАТУВАЊЕ ПРВЕ
Коцки мраз работат подобро кога е ладно.Течењедоказ дизајн : На термос шишиња е дизајниран со течењедок�
Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е
е изработен од Нерѓосувачки Челик внатре и Надвор, и Фитинзи Се Одделение Pp Материјали, Кои Се на Безбед�