.

Компатибилен со : STEINBERG UR242 USB / i OS Аудио Интерфејс.Текст : 100 V 240 V во светот.Бренд Нови, Високо Квалитетни AC
Но, ако се базира повеќе од 6 A, само 6 A ќе бидат доставени и напојување ќе бидат оштетени наскоро.45 во (Ж)Бе
Набавувач : ЗНАЧИ И САД Дел No : GSM06 E09P1 J Ro HS : Непознат HTS : 8504409520 COO : TW ECCN : EAR99 : 90 Влез / Излез Тип на : AC / DC Тип :
Текст : 110 V 117 V 120 VAC 60 Hz или 220 V 230 V 240 VAC 50 Hz Погоден Влезен Напон За Вашиот Превозот Адреса.Тестирани Един
30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година гаранција за услугите 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
HZPOWER производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или над�
План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �
Енергетска ефикасност на Ниво на VI 3 пол AC влезот IEC320C14 Класа I моќ (со земјата pin).Целосно затворен пласти�
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
Безбедност : Нашите Производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одгов
DEN 4200.00
Производот е достапен
2010570 Kompatibel мит : Epson ТЕРМИЧКИ МОДУЛИ ТМ267 IIA (021) Epson ТЕРМИЧКИ МОДУЛИ ТМ267 IIA (031) Epson ТЕРМИЧКИ МОДУЛИ ТМ267 IIA (06
Оваа 12 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Data Tale ПАМЕТНИ 2Bay РАЦИЈА Систем.Приклучокот одговара
9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу
Еден за употреба, другата за бекап.Влезен Напон : AC 100240 V 50 / 60 Hz (Широк напон на текст, погоден за различни �
На worksurface ограничува вертикална патна спектар на LCD лифт стожерот; приспособување на висина на дршката н
Набавувач : ЗНАЧИ И САД Дел No : GSM220 A20R7 B Ro HS : Да HTS : 8504409510 COO : CN ECCN : EAR99 : 12 Влез / Излез Тип на : AC / DC Тип : Регул�
Во Голема Работна Состојба.Ве Молиме Проверете За Компатибилност Со Вашиот Апарат.0 V 32 V 33 VDC 1100 м 1.0 V Преф
30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година гаранција за услугите 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
✅【Спецификации】 : Лаптоп, Полнач / Адаптер / Кабел низ целиот свет користат влезниот напон спектар : 10
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Влезен Напон : AC 100240 V (во Светот AC Влез) на Текст Фреквенција : 5060 Hz Излез На
Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�
БЕЗБЕДНОСНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Automatic преоптоварување cutoff, во текот Напон cutoff, автоматски топлинска намалу
Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
Компатибилен со : Google Дома Smart Јазик.Излез Max 16.5 V 2 A Текст Опсег Volt 110240 V.Пакетот вклучува : Една AC Адаптер.
709802YD1 CBL003600150 719859001 709802SD1 709802FD1 За 15E073 EA Серија Лаптоп 5 Месеци гаранција за квалитет 1 X Dc Моќност Џек Подиг�
Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
Компатибилен со JBL Флип 5, JBL Полнење 4, JBL Пулсот 4, JRPOP Говорник, Издржливост Врв, JBLCHARGE4 BLKAM Безжична Bluetooth С�
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
✔БЕЗБЕДНОСТ : Supply Source Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�
Безбедност : Нашите Производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одгов
Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�