.

Материјал : ПВЦ.Димензии : Должина и ширина околу 29*29cm грешка околу 1cm.Лесен за употреба, само лупам и стап
Висок Квалитетот На Фотографијата.Оваа налепница со гордост произведена и дизајниран во САД.Стапови во
Се тркалаат на пена памук стап,и да ја заврши,Бидете сигурни да го залепите на ѕидот без набори...
Elmo е креда уметник!.Станот превозот курс за било кој број на decals во една цел.Вклучува следење.Највисок Кв
Сите слики во оваа реклама не ја претставуваат ВИСТИНСКАТА големина на decal.Додадете талент за секоја со�
Не се погодни за валкани или груби површини.Обновување на вашата соба 5.Исто така, може да се даде на ваши
Материјал : Винил.Лесно да се intall и да ги отстраните.Decal доаѓа со трансфер филм, подготвени да appy.Големина
Џорџ бил непослушен со боја четка се крие зад грбот!.Брзо, Забавно и Лесно Дома Декорирање!.Издржливи и Rep
Да почнеме со забава на рацете на домашна декорација.Не се препорачува за примена на unpainted дрво, текстур�
[Совршен подарок] : Ѕид decals се најдобри соба декорација предмети роденден подароци и празник подароци.Ва
Материјал : Акрилик Количина : 10 Pcs / Set.Убав украс за вашиот дом.Самолепливи ѕид налепница, лесен за употр�
Шарени Пеперутка Ѕид Оркестарот : пеперутка налепници живописни и да изгледа добро, се додава убави неж�
Пакетот Вклучува : 2 buc боја на ѕидот налепници, секој за 15.7 x 15.7 инчи, што го сочинуваат комплетен инспира�
Потрае неколку минути за да се направи вашиот дом во топло и елегантен ❤【Пакување】 : Ние ги користиме т
Едноставна Апликација Овие деца мотивациони ѕид decals се лесно да се примени, само кора и се држи да се со�
Овие англиски азбуки decals може да се применува како училница и децата' спална соба декорација, децата ќе �
Големина : доаѓа во 1 лист, лист димензии : 60cm X 90cm; за 76cm X 125cm по аплицирањето.Материјал : хартија.Инструкци
Точно мерка зависи од големината атрибут, избравме соодветна позадина, да се фотографира за специфична
♛ Како да го користите : Изберете чиста површина.♛ Препорака : Ако не сте задоволни со резултатот, се држ
Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�
Смирувачко материјал : овие игра ѕид decals се направени на квалитетот и ПВЦ материјал, кој е сигурен и водо
Ве молиме чисти површини пред да аплицираат.Спална соба Декорација & Партија Материјали : Нашата пренос�
Карактеристики : Материјал : ПВЦ Боја : светло зелена Месечината димензии : 20 см Забелешка : На сцената на
Користете ја Вашата Имагинација да се Облекуваат Вашиот Сопствен Простор Стане вашата домашна декорац�
Неверојатни Спајдермен е подготвен да pounce!.Брзо, Забавно и Лесно Дома Декорирање!.Издржливи и Repositionable Ко
Ѕидот Винил Decals се лесно да се отстрани, меѓутоа не се обновливи.Нашиот ѕид decal се направени од висок ква�
►Музика Налепница За Училница Декорација :Без музика не е живот.Оваа боја музика налепница вклучуваат
Кора Без боја, без tools, и без проблеми.Веднаш заличи на секој простор.Отстранете во секунди без да се оште
Декорација : Со цел да се подобри транспорт и заштита на позадината, ние се подели на големи големина поз
ЕДНОРОГ ЅИД DECAL Големина како слика : 36"W x 60"H Со цел да се прилагодите на оваа decal ве молиме да ни испратит
Ова е како тоа купишта нагоре.Донесе креатура банда дом за денес!.Брзо, Забавно и Лесно Дома Декорирање.Re
РАЗНОВРСНА : Погоден за ѕидови, прозорци, бетон, дрво, пластика, плочка или било каква мазна површина.Не л
Карактеристики суперхерој маски и молња завртки.Овие винил decals ќе направи вашата партија и декор најмо�
Обидете се на нашиот ѕид налепници и да се направи вашиот дом повеќе убави и шарени! Изберете место сака�
DEN 222.96
Производот е достапен
Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�
【Лесен за употреба】 : Ова флорални ѕид decal лесно да се примени и може да биде чисто отстранета без да се �