.

Влезен Напон : 100240 VAC.Излезен Напон : 5 VDC.Излезна Струја Оценка : 6 А AMP.Тип : Напојување.SKU : D346138 (GMF).НОВИ COSEL LD
Моќ електронска проект или конвертирате стариот хардвер за да ја користите USBC моќност.Врши PD моќ за пре�
Погоден за разни електронски проекти.Карактеристики : донесува интегрирано моќ inductor и синхрони исправа
25 V Текот на Испуштање Напон : 2.На НАПОЛНЕТОСТ на БАТЕРИЈАТА РАМНОТЕЖАСо биланс на функцијата, за да се о�
500g Пакет Листа : 1 x Microphone1 x Полнење преку USB Кабел 1 x Песна Снимање Кабел 1 x Прирачник .Мултифункционален М
Својства : синхрони чекор надолу моќ модул.Влезен напон : 12 V ( DC 10.524 V).Излезен напон : 7.5 V Излез Тековната :
#N / A ♥ Повеќето светилката користете го овој батеријата држачот ♥ Метал колона во позитивни, може да би�
Сосема Нов Висок Квалитет USB 2.0 Кабел за Податоци;.Овој кабел е компатибилен со многу Дигитални Камери, В�
Влезен напон : AC 85 ~ 265v 50 / 60 HZ или DC100v370v.Излезен напон : DC5 V (± 0.2 V).Излезна Струја : 700m A.Моќност : 3.5 W...
【Долг животен Век】Батеријата адаптер конвертор доаѓаат со стабилна структура, одлични перформанси и �
Модул тип : неизолирани зголеми модул (поттик), на поттик конвертор е направен од висококвалитет печатен
Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �
Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �
ПАРАМЕТАР влезниот напон DC 6.3 V22 V (12 V 9 V); излезен напон DC 5 V; излезна струја 3А; излезна моќност 15 W.АПЛИКАЦ�
LM317 LM337 Прилагодливи Филтрирање Напојување AC / DC 5v 12v 24v Напонски Регулатор на ПСУ DIY Колекции Модул.Каракт
Запечатени со висок квалитет на топлинска проводници силикони, IP68 водоотпорен, dustproof, антишок.Обезбедув
Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �
Посветен на запечатување зглобовите, гумена заптивка за покритие, и dustproof.Истовремено чувствителност п�
Ве молиме одберете ја соодветната верзија врз основа на побарувачката.LM7805 AC или DC 7 Висок квалитет на ра
➤【Напон】Влезен Напон : 10~32 VDC / Излезен Напон : 10~60 VDC континуирано прилагодливи ➤【Конверзија Ефикасно
100% сосема нов и висок квалитет.Висока излезна моќност обезбедува стабилноста на производот.Ладење начи
Овој Адаптер за полнење Plug ги Претвора Штекер Само, тоа Не Конвертирате Електрични Излезна Струја и Нап�
Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н
Број на модел : WA0162 Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,М
Совети : Овој производ во користењето на времето, ќе има топлина феномен.Ако отпорник работа за долго вр�
Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се
Модул Име : Литиум Батерија на Полнење Одбор Полнење Метод : Линеарна Полнење 1% Полнење струја : 1А Полнењ
Име На Производ : Автомобил Напојување Конвертор; Материјал : Пластични,Метални.Пакет Содржина : 1 x Автом
Ова е DPS3005 / DPS5005 комуникација верзија, постои комуникација интерфејс на грбот.Влез мора да биде DC напоју
▶[ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] Погоден за 8.5 / 9.5 k W три фаза генератор ▶ [ВИСОК КВАЛИТЕТ ] 100% сосема нов и висок квал�
Дали е ден или ноќ, тоа е јасно видлива, со што подобро визуелно искуство.Безжичниот пренос комуникација
Големината на телото : 50 х 13mm / 1.97" x 0.51" (L*D).Направени од високо квалитетна ABS материјал, убава и практична
Еден во линија пакет (SIP) 2 : 1 широк влезниот опсег ( 4 : 1 опција за 2 W).Ладење страна на слободен воздух конв�
12 V AGM Длабоко Циклус.Воена Одделение сопствени направени плочи.Плови Услуга животниот век на 8 до 10 годи�
Батерија тип : ?АА.Води жица приближно 6" или 150mm за лемење / поврзување.Можете да го користите овој случа�
Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н