.

)Забелешка : ве Молиме потврдете дали големината на производот е погоден пред купување, ви благодарам.Ус
Ако имате проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе ви одговори во рок
[Задоволителна Услуга] Квалитетот е нашата основна грижа [Лесен за Употреба / Супер Долго Standby] Жичен сл�
9Инчен (2 Генерација), Про 10.Совршен за конференциски повици и бучни кафулиња.SMART КОПЧЕТО : Направи ова коп
Bluetooth apt X ви дава слобода и удобноста на безжични слушалки во комбинација со над 50 години од испробаните
Нашите слушалки произведе јасни, моќен акустика и длабоки бас, прислушување во природни acoustical квалитет�
СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�
Bluetooth 5.0, подвижни магнетни прекинувач, highdefinition повик помеѓу две уши, автоматски спарување по моќ.Шокант�
✿Влакна текстил материјал, засилен и издржливи ✿Рефлексивни линија декорирани, флеш да го фати очите...
✔Earbuds Со Вграден Микрофон Изградена со мултифункционални копчето внатрешно што го прави слушалки пове
Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне
????МОЌНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Допирза Контрола на дизајн, лесно да се користи.Супер мини дизајн погодна за дв
вие ќе добиете една година заштитна време и пријателски услуги на клиентите од датумот на купување.75 мм
**Доаѓа со USBC connector** * * за новиот Android уреди Како Samsung Галакси Z Флип 5 G Дека НЕ треба 3.5 mm џек за слушалки.Earbud
ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н�
Bluetooth верзија : Bluetooth V5.0 Примање на далечина : ≥10m.Рог дијаметар : 12mm.Време во мирување : 120h.Погоден за сите
Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне
Благодарение на преносни и издржлив дизајн, CX 150 BT се вклопува уредно во џеб или во рачна ташна, без мерењ
Е ова е бучавапоништување на слушалки?.0 бучаваоткажување микрофон може да се подобри јасноста на звук.Ц
СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�
ОБИЧАЈ ЗВУК КОНТРОЛА со приклучок за слушалки Philips стан, за да ви овозможи да се прилагоди бас, treble и друг
До 110 часа на игра време со повеќе обвиненија од полнење случај.Уживаат одличен звук мелодија и директна
Само погледнете за светло на индикаторот за полнење на клупа, и ќе знаеш уред е полнење на батеријата.ЛЕ�
СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�
Interchangable слушалка за личен избор и за санитарни цели.радио адаптер се продава одделно.Флексибилни, Висок
Вокалите се јасни и природни, квалитетот на звукот е повеќе продорен, што ќе уживате во стабилна и јасен
Ако имате повеќе време, можете да ја полните батеријата да се полни за само три часа.Со Bluetooth безжична те�
[стерео звук] TOZO T10 Earbuds' 8мм големи димензии говорникот возачот (диск област е 1.77 пати од нормалната вози �
Ергономски дизајн, удобно да се носат и не е лесно да падне.Едноставен и лесен за употреба.Мали во големи
Убаво роденден празник подароци за пријатели на семејството децата и возрасните.Погоден за носење кога
Убаво роденден празник подароци за пријатели на семејството децата и возрасните.Погоден за носење кога
Големи се Движат Серпентина : Дизајниран со само 11,6 mm Рог Дијаметар, звукот поле е широк и длабок бас е мо
СИЛНА ПЛАСТИКА МАТЕРИЈАЛ : Не е Професионален Слушалки Но Издржлива Пластика Направи тоа Може да се Кор�
KZ ZEX Про Crinacle CRN unin:Три видови на високи перформанси единици, звукот единица е интегриран, и супериорен с
1Копче за далечински & микрофон за i Phone / Андроид.Удобно и сигурно се вклопуваат со нова мемориска пена ear
Тоа го намалува надворешен шум а минимизирање на звукот истекување, кои ви даваат јасен звук.Безжичниот