.

【Пакет Вклучуваат】 : Дојде со 32pcs(16 пар) обетки studs во 8 стилови (2 парчиња / стил), 16pcs уво ореви, пластична �
Боја : Сребро; Големина : 18mm.Објектот Тежина : 1.37 g.Накит Наоди Тип : Уво клип.Објектот Должина : 1.2 см.Предме
100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE4
100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм Q4 BP5 Стрелките на Главата.Голе
100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE41
Совршен подарок за yourselfs и пријатели за време на празници,роденденот партии,Божиќ активности.Голема дод
ГОЛЕМИНА : обрачот earring наоди : 16x12.5x0.6~2mm, дупка : 2mm; pin : 0.6x0.6mm; 100pcs; скок прстени : 5x1mm (18 Колосек); внатрешен д�
СОВРШЕН ПОДАРОК Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, В�
Одличен прилог на вашиот накит правење на резерви.Голема DIY додатоци за обетки одлуки.Должина ( Приближн
Направени од мека јасно пластика гума.Должина : Околу 0.40.5 cm / 0.160.2 инчи; Width : Прибл 0.5 cm / 0.2 инчи.Користењ�
Се грижат за Метален Накит – Метал не треба да дојде во контакт со груби домаќинство хемикалии како што
100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY
100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм D6 BH3 рачно изработени Знаци.Го
60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки I1 DV8 Вело
Ако накит е направен од злато и сребро, чистење нив редовно ќе им помогне го задржи својот сјај.Материја�
100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY
100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм M1 OE1 Засекогаш Љубов Ознака Зн
100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE51
Материјал : Алуминиум.Големина : 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20 / 25мм.Боја : Како да се избере.Тоа е многу погоден за зан
1000 компјутери (500 Пара) Јасно Гума Earring Назад Затки 3мм x 3мм Цилиндричен Облик Дупка Големина : 0.5 mm...
100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд�
1 Пар Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки A7 MT2 Лак Ст
【Earring Backings за Мислења】Со вклучување на различни обетки назад замени, од не ' рѓосувачки челик earring грбот
1 Пар се Зголеми Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм H2 ZY7 Големина : Уво Пад : 23 x 26mm(29 / 32" x 1 1 / 64"),Earring �
Hign Квалитет : На противалергиски earring мислења за накит makin се направени од Цинк Легура кои се издржливи и
1 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE4 A1
1 Парчиња Обетки Уво Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Клипови Pin Ткаенината V0788 Чевли Срце.Димензии : 20 х 10м
1 Пар Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабдувач
1 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE4 A3
1 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE5135
Гроздобер од пред 2000 Материјали : Гроздобер Бакар Обложен Челик, Месинг Клип.Ќе добиете 3 Пара Гроздобер
Боја : Златна.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот мони
1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм T5 SK2 Љубов Срцето.Големина : Уво
100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE4
100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм Y6 AY3 Цвет.Големина : Уво Пад : Г�
60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки L3 MT1 Движ